1. Co robi asystent studia?

Nasz asystent doskonale zna studio i pomoże w kwestiach organizacyjnych, nie odpowie natomiast na pytanie fotografa na temat ustawienia światła, ani pytanie: “chciałbym zrobić takie zdjęcie, może Pani tak ustawić światła, by tak wyszło?”.

2. Co robi asystent fotografa?

Rolą asystenta fotografa jest pilnowanie światła w momencie, gdy fotograf jest skupiony na zdjęciach. W amoku pracy zdarza się bowiem, że fotograf może nie zauważyć, iż modelka przesunęła się np. w bok i precyzyjnie ustawione na początku światło nie jest już takie, jak powinno być.

3. Co robi asystent światła?

Jest to specjalista, który pomoże ustawić światło, zna możliwości sprzętu oraz techniczne triki dotyczące oświetlenia.

4. Ile mamy pomieszczeń?

Nasze studio, to loftowa przestrzeń, główne pomieszczenie ma 160m2 i prawie 5 metrów wysokości. Znajduje się tam również w pełni wyposażona kuchnia z mobilną wyspą. Posiadamy również dwa stanowiska do make up’u, oraz garderobę z prysznicem.

5. Co jest w cenie wynajmu? Czy meble są do dyspozycji?

Na miejscu dla każdego klienta dostępna jest kawa, herbata i woda w cenie wynajmu. Udostępniamy również darmowe WiFi, wystarczy tylko zapytać asystenta studia o login i hasło. Do dyspozycji przy wynajęciu powierzchni są również nasze meble, należy jednak pamiętać, by odstawić je na miejsce po skończonej sesji.

6. Czy na terenie studio znajduje się parking?

Oferujemy dwa miejsca parkingowe (PL37 i PL69) na strzeżonym parkingu. Nie ma możliwości zorganizowania większej ilości miejsc, jednak jest możliwość wjazdu na teren i rozpakowania rzeczy z samochodu.

7. Prąd w studiu

W studiu znajdują się trzy gniazda 3 fazowe 32 A .

8. Czy możemy ustawić światło na zewnątrz?

Istnieje możliwość ustawienia lamp przed oknem, ale informacja do nas o tym musi wpłynąć minimum 3 dni przed wynajmem. Prosimy o stosowanie się do wyznaczonych przez nas i administrację zasad.

9. Jak do nas trafić?

Studio znajduje się na Nowej Pradze przy ulicy Ratuszowej 11, w mieszczącym się w podwórku budynku numer 5, na parterze (lok 19A). Wejście przez recepcję głównego budynku Instytutu Tele- i Radiotechniczny, lub wjazd bramą od ul. J. Groszkowskiego i T. Borowskiego.

PAMIĘTAJ!

Jeżeli tematyka sesji zdjęciowej lub nagrania wymagać będzie użycia dodatkowych dekoracji (np. sztucznego śniegu, konfetti) Najemca zobowiązany jest do zapłacenia 100 zł za sprzątanie, którego podejmie się Wynajmujący po opuszczeniu studia przez Najemcę. Pomieszczenie i wyposażenie studia należy zwrócić w takim stanie jak przed rozpoczęciem użytkowania. Oznacza to, że należy: wyłączyć sprzęt i umieścić na właściwym miejscu, przenieść przesunięte meble oraz starannie złożyć sprzęt i elementy dekoracyjne.